novaviptransfer_logo
İçerik göster

Türkiye turizminin devam ettiricisi rolünde olan Antalya; kültür, tarih ve doğal güzellikler ile ön planda. Destinasyonun pek çok farklı özelliğinin olmasına karşın deniz-kum-güneş ile özdeşleşmesinde ise Rusların büyük etkisi var. Çünkü Türkiye’ye yılda 7 milyon civarında Rus turist gelirken, bu turistlerin büyük bölümü Antalya’yı tercih ediyor.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Türkiye turizminin devam ettiricisi rolünde olan Antalya; kültür, tarih ve doğal güzellikler ile ön planda. Destinasyonun pek çok farklı özelliğinin olmasına karşın deniz-kum-güneş ile özdeşleşmesinde ise Rusların büyük etkisi var. Çünkü Türkiye’ye yılda 7 milyon civarında Rus turist gelirken, bu turistlerin büyük bölümü Antalya’yı tercih ediyor. Bunun dışında pek çok milliyetten turistin ve yerli turistlerin de uğrak noktası Antalya. İşte bu sebeple Antalya transfer hizmeti sıkça talep edilmektedir. Nova VIP Transfer ise bu süreçte güvenilir, konforlu ve hızlı transfer hizmetleri ile öne çıkarken, uygun fiyat da bu şekilde sağlanmaktadır.

Antalya Transfer

Üst düzey hizmet almak isteyen kişiler, VIP standartlarda hizmetleri tercih ederler. Çünkü bu şekilde her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olur. Konfor da bu şekilde sağlanır. Biz de Nova VIP Transfer olarak, Antalya’nın her noktasına, çevre illere VIP transfer hizmetleri gerçekleştirmekte, kaliteden kesinlikle ödün vermemekteyiz. Peki, Antalya transfer hizmetimizin özellikleri nelerdir?

 • Öncelikle sizden gelen hizmet talebi sonrasında belirttiğiniz adreste yer alıyoruz.
 • Şoförümüz, talep ettiğiniz aracı adresinize getirdikten sonra eşyalarınızı yerleştiriyor.
 • Sonrasında sizi gideceğiniz yere konforlu, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyor.
 • Dilerseniz şoförümüzden şehir turu da talep edebilirsiniz. Bu sizin ulaşmak istediğiniz yere olan aceleniz ile ilgili bir durumdur.
 • Şoförlerimiz yabancı dil bilgisine de sahip olup, yabancı ziyaretçiler için kolaylık oluşturmaktadır.
 • Kredi kartı ile araç içerisinde ödeme yapabildiğiniz için bu da size ekstra bir kolaylık sağlayacaktır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, Antalya transfer hizmetinin en ayrıcalıklı şekilde gerçekleşmesi için Nova VIP Transfer olarak yanınızda yer almaya devam etmekteyiz.

Antalya Transfer Hizmeti

Antalya’da yer alan Fraport TAV Antalya Havalimanı, şehir merkezine oldukça yakın bir konumdadır. Bunun yanında araçlarımız havalimanında da yer aldığı için, havalimanında bize özel hazırlanan bölgede sizi beklemekteyiz. Böylece siz havalimanına iner inmez çıkışta şoförlerimiz sizi bekleyecek, gideceğiniz yere en konforlu şekilde ulaşmanızı sağlayacaklardır. Ayrıca daha hızlı ve sorunsuz bir hizmet alabilmeniz için uçağa binmeden önce hizmet talebinizi bize ulaştırırsanız, siz daha uçaktan inmeden sizi havalimanının çıkışında bekleyebiliriz. Bu şekilde siz de Antalya havalimanı transfer hizmetimizden en güvenli, konforlu, hızlı ve ayrıcalıklı şekilde yararlanmış olacaksınız.

Antalya Alanya Transfer

Alanya ile Fraport TAV Antalya Havalimanı arası 125 km’dir. Bu büyük bir uzaklık olduğundan, konforlu bir ulaşımın sağlanması açısından Antalya Havalimanı Alanya transfer hizmetini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Ayrıca transfer hizmetimizi tercih ederek, Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya en fazla 2.5 saatte ulaşabilirsiniz. Bu süreçte şoförlerimiz size her konuda bilgi verecek, sizi en iyi şekilde ağılayacaklardır. Ayrıca unutmamalısınız ki araç içerisinde nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Size ilgili tüm konforları sağlamak adına çalışmalar yürüttüğümüzü de bilmenizi isteriz.

Antalya Belek Transfer

Bir sahil kenti olan Belek, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktaları arasında. Bu kenti ziyaret ederek tarihi ve doğal güzelliklere dair pek çok çekiciliği görebilirsiniz. Antalya Havalimanı Belek transfer hizmetimiz ile bu iki konum arasında konforlu ve hızlı bir ulaşım elde etme şansınız da bulunuyor. Ayrıca Antalya Havalimanı ile Belek arası 33.5 km’dir. Çok fazla uzak olmasa da en rahat ulaşım için transfer araçlarını tercih etmeniz sizin için önemli olacaktır. Çünkü Antalya transfer hizmetimizi VIP standartlarda sunuyoruz. İki konum arasındaki transfer hizmetimizin süresi ise en fazla 40 dakikadır.

Antalya Kaş Transfer

Antalya’nın en önemli turizm destinasyonlarından bir tanesi olan Kaş, pek çok özelliğiyle turistlerin ilgisini çekiyor. Bu güzel destinasyona Antalya Havalimanı’na indikten sonra transfer araçları ile ulaşabilirsiniz. İki konum arasındaki mesafe 221 km olurken, Antalya Havalimanı Kaş transfer hizmeti ile en fazla 3 saat 40 dakika sürmektedir. Bunun için uçağınızdan inmeden önce hemen bizimle iletişime geçerek rezervasyon yapabilir, bu şekilde konforlu ve güvenli şekilde gideceğiniz adrese ulaşabilirsiniz.

Antalya Kemer Transfer

Şehir merkezinde yer alan Antalya Havalimanı’nın Antalya’nın turistik anlamda en zengin şehirlerinden olan Kemer’e olan uzaklığı 58 km’dir. Antalya Havalimanı Kemer transfer hizmetimiz ile iki Kemer’e yaklaşık 1 saat gibi bir sürede ulaşabilirsiniz. Ulaşım süresince konfor, güvenlik, hız ve diğer pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Antalya Side Transfer

Side’nin turistik değerlerini saymakla bitirmek mümkün değil. Bu nedenle Side gibi bir turistik destinasyona giden turistlerin sayısı yüksek. Biz de Nova VIP Transfer olarak, iki konum arasındaki ulaşımı en konforlu, hızlı ve ayrıcalıklı hale getiriyoruz. Antalya Havalimanı Side transfer hizmetimiz en fazla 1 saat 5 dakika sürmektedir. Toplam mesafe ise 65 km’dir.

Antalya Otel Transfer

Turistlere pek çok olanak sağlayan Antalya; doğal, tarihi ve kültürel değerleri ile bir hayli dikkat çekiyor. Bu nedenle Türkiye’deki 5 yıldızlı otellerin yaklaşık %70’i Antalya’da. Böylece turistler havalimanına indikten hemen sonra otele konforlu şekilde ulaşmak istiyor. Biz de Nova VIP Transfer olarak, Antalya otel transfer hizmetimiz ile sizin yanınızdayız. Dilediğiniz otele sizi en hızlı, avantajlı ve konforlu şekilde ulaştırabiliriz.

Antalya Transfer Hizmetleri

Türkiye turizminin her zaman en popüler turistik destinasyonlarından biri olan Antalya, bu özelliğini hiçbir zaman kaybetmemiştir. Bu nedenle de Antalya’ya yönelik ilgi her geçen gün artıyor. Biz de bu ilgi sonucunda ortaya çıkan transfer hizmetlerini gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Peki, Antalya transfer hizmetimizde ön plana çıkan özelliklerimiz nelerdir?

 • Lüks ve özellikli araçlar,
 • Yüksek konfor,
 • Güvenilir hizmet,
 • Kredi kartı ya da nakit ödeme ve
 • Deneyimli şoförler sayesinde firmamızdan en ayrıcalıklı hizmetleri alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Daima sizin için en kalitesini düşünüyor olup, yüksek hizmet standartlarımızdan kesinlikle ödün vermemekteyiz.

Antalya Transfer Tavsiyeleri

Son dönemin en popüler hizmetlerinden bir tanesi olan havalimanı transfer hizmetinde bir marka haline gelen firmamız, size güvenilir ve konforlu hizmeti garanti etmektedir. Bu nedenle transfer hizmetlerimizde daima tavsiye edilen bir firmayız. Hizmetlerimizi Antalya’nın her tarafı ve çevre illere gerçekleştiriyor olup, çeşitli tur faaliyetleri de gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle bizi tercih ederek, tatil bölgelerinde lüks ulaşım ve seyahat hizmetlerimizden yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

Antalya Transfer Firmaları

Turistik anlamda çekicilikleri çok fazla olan Antalya, bu özelliği ile oldukça popüler. İşte bunun için Antalya transfer hizmetleri sunan firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Antalya transfer şirketleri arasında yer alan Nova VIP Transfer firmamızın bu süreçlerde size üst düzey kalitede hizmetler sunma hedefi sayesinde aldığınız hizmetin profesyonelliğini ön plana çıkarmaktayız.

Antalya Transfer Ücretleri

Fraport TAV Antalya Havalimanı’na indikten sonra gideceğiniz yere en konforlu, hızlı ve ayrıcalıklı şekilde ulaşmak ister misiniz? O halde doğru yerdesiniz. Bunun yanında size uygun fiyatlı hizmetler sunarak hem kaliteden faydalanmanızı sağlıyoruz hem de uygun fiyat avantajını elde etmenize yardımcı oluyoruz. Antalya transfer fiyatları belirlenirken;

 • Tercih edilen araç,
 • Gidilecek olan mesafe,
 • Sunulan hizmetler ve
 • Ek talepler dikkate alınmaktadır.

Siz de Nova VIP Transfer firmamızdan üst düzey hizmet almak, tüm avantajlardan yararlanmak isterseniz, o halde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya transfer hizmeti noktasında bir marka olan firmamız size beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunacaktır.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim