novaviptransfer_logo
İçerik göster

Bodrum Havalimanı’ndan indikten sonra hizmet talebiniz ile beraber sizi karşılayacak olan şoförlerimiz; indiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenmeye başlayacaktır. Eşyalarınızın araca yerleştirilmesi sonrasında konforlu bir şekilde gitmek istediğiniz yere sizi ulaştıracak olan şoförlerimizin yanı sıra, araç içerisinde her türlü konfor da sizi beklemektedir.

Hemen Arayın

İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90

Bodrum Havalimanı’ndan indikten sonra hizmet talebiniz ile beraber sizi karşılayacak olan şoförlerimiz; indiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenmeye başlayacaktır. Eşyalarınızın araca yerleştirilmesi sonrasında konforlu bir şekilde gitmek istediğiniz yere sizi ulaştıracak olan şoförlerimizin yanı sıra, araç içerisinde her türlü konfor da sizi beklemektedir. Bu nedenle yolculuk esnasında her türlü avantajı elde edeceğinizden şüpheniz olmasın. Bodrum VIP transfer hizmetleri ile adından her zaman söz ettiren Nova VIP Transfer firmamız, size ayrıcalıklı hizmeti sunacaktır.

VIP Bodrum Transfer Hizmeti

Çok Önemli Kişi anlamına gelen VIP, transfer hizmeti ile birleştiğinde, sizin için önemli olan konukların havalimanından gidecekleri yere kadar götürülmesini sağlamaktadır. Ayrıca şehrin trafiğinden uzak bir şekilde uçaktan iner inmez, rahatça evinize, otelinize ya da herhangi bir yere ulaşmak isterseniz, VIP transfer hizmeti sizin için harika bir seçenek olacaktır. Bunun için yanınızda yer alan Nova VIP Transfer firmamız; Bodrum şöförlü vito kiralama hizmetini çok büyük ayrıcalıklarla sunmaktadır. Milas Bodrum Havalimanı’ndan iner inmez, sizin için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmeti net bir şekilde anlayacaksınız. Bunun garantisini size veriyoruz.

Bodrum Havalimanı VIP Transfer

Güvenilir bir yolculuğun, bakımlı araçlarla sağlandığının bilincinde olarak, deneyimli şoförlerimiz ile yolculuğun kalitesini artırmaktayız. Size araç içerisinde her türlü avantajı sunmakla beraber, talep ettiğiniz araçlarla transfer hizmetini de sunuyoruz. Bu nedenle sizin için çok önemli bir yere sahip olan konuklarınızı, Bodrum VIP transfer hizmetimiz ile gidecekleri yere kadar götürmekten onur duyarız. Hizmetimizi tercih ettiğiniz andan itibaren elde edeceğiniz avantajlar aşağıdaki gibidir:

 • Yüksek güvenlikli ve bakımlı araçlar,
 • Her marka ile modele uygun araç seçimi,
 • Araç içerisinde lüks hizmetler,
 • Deneyimli şoför,
 • Talep etmeniz halinde şehir turu,
 • Kredi kartı ile ödeme imkanı,
 • Şoförlerimizin şehir ile ilgili rehberliği ve
 • Pek çok özel hizmet, size sunduğumuz olanaklardan yalnızca bazılarıdır.

Milas Bodrum havaalanı transfer hizmetimiz, sizin için günün her saatinde sunulmaktadır. Hizmet talebinizi uçaktan inmeden önce bize ilettiğiniz takdirde, aracımız ve şoförümüz siz uçaktan inmeden önce havalimanının önünde sizi karşılayacaktır. Bu şekilde hiç vakit kaybetmeden, aracımızda dinlenerek yolculuk yapabileceksiniz.

Bodrum Transfer VIP Hizmetleri

Uçak ile seyahat etmek zamandan tasarrufu sağlamakta, konforu da ön planda tutmaktadır. Ancak uçaktan indikten sonra bu konfor ve zaman tasarrufu bir anda terse dönebilir. Çünkü genellikle şehir dışında olan havalimanından, gideceğiniz yere araç ile ulaşmak bir hayli zor olacaktır. İşte bu durumda sizin yanınızda yer alan Nova VIP Transfer firmamız, Bodrum airport shutte hizmeti sunarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca zamandan tasarruf ederken, konforu da iliklerinize kadar hissedebileceksiniz. Bu alanda deneyimli olan firmamız ve şoförlerimiz, rahat etmeniz için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmüş durumdadır. Siz de avantajlı bir ulaşım için, Bodrum şöförlü araç kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Hizmetimizi tercih ettiğinizde;

 • Eve,
 • Otele,
 • Yakınlarınıza ve
 • Diğer tüm noktalara ulaşımınızı, yeni model araçlarımız ile sağlıyoruz.

Araçlarımız yeni model olmakla beraber, her türlü konforu da içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca araç içerisinde teknolojinin getirdiği tüm özellikler yer aldığı için, kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Sarsıntılı olmayan bir yolcuğu elde edeceğiniz için de, aldığınız hizmetten sonuna kadar memnun olacaksınız.

Bodrum VIP Transfer Fiyatları

Havalimanı sebebiyle ön planda olan Bodrum transfer, tavsiye ile tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Bu nedenle Nova VIP Transfer firmamız, sizin için hem en güvenilir ve konforlu hizmeti sunmaktadır, hem de geniş araç seçenekleri ile uygun fiyat olanağı sağlamaktadır. Bu nedenle sizin için sunduğumuz Bodrum airpot vip transfer hizmetimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Peki, fiyatlarımızı belirlerken hangi hususlara dikkat ediyoruz?

 • Seçilen aracın markası ve modeli,
 • Kaç kişilik bir araç olduğu,
 • Aracın özellikleri,
 • Transferin nereye gerçekleştirileceği ve
 • Ek taleplerin olup olmadığına göre Bodrum transfer fiyatları belirlenmektedir.

Uygun fiyat avantajı ile üst seviyede sunduğumuz Bodrum VIP transfer hizmetimizden, gönül rahatlığı yararlanabilirsiniz. Firmamız sizin için her türlü prosedürü uygulayacak olup, sizi havalimanından alarak, gideceğiniz yere kadar güvenle ulaştırmaktadır. Ayrıca hizmetlerimiz ile ilgili ek talepleriniz olursa, bunu bize iletebilirsiniz. Taleplerinizi hizmetimize en güzel şekilde yansıtacağımızdan asla şüpheniz olmasın.

Bodrum Airport Transfers

Bodrum’un sahip olduğu turistik değer, yerli ve yabancı turistlerin bu değerli destinasyona akın etmesini sağlamaktadır. Bu sebeple her yıl binlerce yabancı turist Bodrum’u tercih ettiği için, Bodrum airport transfers hizmeti elbette ki dikkat çekmektedir. İşte bu sebeple gerek yerli, gerekse de yabancı turistlere en değerli hizmeti sunan firmamız, güvenliği her zaman ön planda tutmaktadır. Hizmetimizden yararlandığınızda elde edeceğiniz avantajlar da aşağıdaki gibidir:

 • Araç seçeneklerinin fazla olması sebebi ile her türlü VIP aracı tercih edebilme,
 • Araç içerisindeki konfordan yolculuk boyunca yararlanabilme,
 • Uçaktan iner inmez sizi VIP aracımız ile şoförümüzün karşılaması,
 • Eşyalarınızın araca yüklenmesi ve istediğiniz konuma tam olarak indirilmeleri,
 • Kredi kartı ve nakit ödeme yapabilme ile
 • Şehir içi trasfer ile ulaşımın sağlanması gibi onlarca farklı avantaj, Nova VIP Transfer firmamızı tercih ettiğinizde elde edeceğiniz avantajlar arasında yer almaktadır.

Sektörde uzun yıllardır deneyim elde eden ve bu deneyimini pek çok bölgede aktaran firmamız, Bodrum transfer hizmetini VIP araçlar ile 7/24 gerçekleştirmektedir. Havalimanından iner inmez sizi bekleyen şoförümüz, güvenle hedeflediğiniz adrese ulaşmanızı sağlayacak ve aynı zamanda araç içerisinde yolculuk boyunca kendinize dinlenme fırsatı yakalayacaksınız.

Bodrum Transfer: Nova VIP Transfer

Muğla’nın şirin ve popüler ilçesi Bodrum, özellikle yaz aylarında turizm sezonu kapanana kadar ziyaretçi akına uğruyor. Bu sebeple turistlerin ziyaretleri ile beraber, devlet büyüklerinin yaptığı toplantılar da Bodrum’da gerçekleştirilebiliyor. Tabi ki bu birkaç örnek, Bodrum’un ziyaretçi potansiyelini anlatmaya yetmez. Buradan hareketle, Bodrum’un çok popüler ve ziyaretçilerinin uğrak noktaları arasında yer alan bir destinasyon olduğunu söyleyebiliriz. İşte Nova VIP Transfer firmamız, bu yoğun ziyaretçi akınına karşı, üst düzey Bodrum havaalanı servis hizmetini sunmak için çalışmalar yürütmektedir. Böylece;

 • İş insanlarının,
 • Devlet büyüklerinin,
 • Yerli ve yabancı turistlerin,
 • Kongre katılımcılarının ve
 • Ünlülerin havalimanından gidecekleri yere kadar VIP araçlar ile transferinin sağlanması, Nova VIP Transfer firmamızın en değerli hizmeti olarak dikkat çekmektedir.

Bodrum vito kiralama hizmeti sunarak, müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışan Nova VIP Transfer firmamız, sizin için her türlü konforu düşünmüş durumdadır. Bu nedenle konforlu, güvenilir ve bir o kadar da avantajlı hizmetimizden dilediğiniz vakitte yararlanabilirsiniz. Bodrum VIP transfer hizmetimiz hakkında bilgi almak ve hizmet talebinizi iletmek isterseniz, bize telefon numaralarımız aracılığı ile günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi Kartı İle Ödeme Alıyor Musunuz?

Elbette. Kredi kartı ya da nakit ödeme yapabilirsiniz. Sizin için aracımız içerisinde her durumu en ince ayrıntısına kadar düşünmüş durumdayız.

Bodrum Transfer Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Tercih ettiğiniz aracın marka ile modeli, boyutu, kişi sayısı, özellikleri ve gideceğiniz mesafe dikkate alınarak, bodrum transfer fiyatları belirlenmektedir. Ayrıca bizimle iletişime geçerek, Bodrum’a gelmeden önce fiyat bilgisi alabilir, siz inmeden orada olmamız için rezervasyon yapabilirsiniz.

Hemen Arayın

İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim