novaviptransfer_logo
İçerik göster

Ulaşımın en lüks ve konforlu hali olan Vito araçlar, şoförlü ya da şoförsüz bir şekilde ulaşımda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle Bodrum Havalimanı’na indikten sonra size eşlik edecek bu araçlar, gideceğiniz yere kadar konforu yakalamanızı ve süreç içerisinde her türlü avantajdan yararlanmanızı sağlayacak.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Ulaşımın en lüks ve konforlu hali olan Vito araçlar, şoförlü ya da şoförsüz bir şekilde ulaşımda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle Bodrum Havalimanı’na indikten sonra size eşlik edecek bu araçlar, gideceğiniz yere kadar konforu yakalamanızı ve süreç içerisinde her türlü avantajdan yararlanmanızı sağlayacak. Bunun için hizmetler sunan Nova VIP Transfer, üstün hizmet kalitesi ile dikkat çekmekte olup; size avantajlı ve konforlu ulaşımın en güvenli türünü sunmaktadır. Peki, Bodrum Vito kiralama hizmeti ile ilgili olarak ön planda olan değerler nelerdir?

Bodrum Vito Kiralama Hizmeti

Bodrum Havalimanı’na indikten sonra, tatilinizde, iş görüşmenizde ya da daha farklı bir ulaşımda tercih edebileceğiniz Vito araçlar, size süreç boyunca üst düzey konforu sağlayacaktır. Bunun için Nova VIP Transfer firmamız tarafından sunduğumuz Vito araç kiralama hizmetimizden dilediğiniz seçenekler dahilinde yararlanabilirsiniz. Peki, hizmetimiz ile ilgili olarak öne çıkan detaylar nelerdir?

 • Son model, güvenlikli araçlar ile ulaşım imkanı,
 • Bodrum Havalimanı’na iner inmez sizin için aracın ayağınıza kadar getirilmesi,
 • Dilerseniz şoförlü ya da şoförsüz olarak tercih edilebilmesi,
 • Nakit ya da POS cihazı ile ödeme yapabilme,
 • Araç içerisinde her türlü konfordan yararlanma,
 • Günlük ya da haftalık ölçeklerde kiralayabilme ve
 • Ek taleplere göre konfor özelliklerinin çeşitlendirilmesi, bizden hizmet aldığınızda elde edeceğiniz avantajlardan yalnızca bazılarıdır.

Nova VIP Transfer firmamız, sizin için daima kaliteyi ön planda tutmakta ve profesyonel hizmet standartlarından asla ödün vermemektedir. Bu nedenle her türlü araç kiralama hizmeti için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

VIP Vito Kiralama Hizmeti Bodrum

Bodrum’un turistik özelliklerinin yanında tarihi anlamda da turistlere pek çok şey vadetmesi, turistik destinasyonlar arasında ön planda olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle VIP Vito kiralama hizmetini size Bodrum gibi turistik bir şehirde sunarak, her türlü konfor avantajından yararlanmanızı sağlıyoruz. Ek olarak hizmetimiz ile ilgili olarak bilmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Kiralama hizmeti ile ilgili olarak randevu oluşturabilir ya da telefon numaralarımız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • İletişime geçtiğinizde, siz uçaktan inmeden talep ettiğiniz VIP Vito araç, havalimanının bize ayrılan bölümünde yer alacaktır.
 • Uçaktan iner inmez, sizi personellerimiz karşılayacak ve aracı size teslim edecektir.
 • Şehir ile ilgili sorularınızı personellerimize ileterek, aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
 • Aracı teslim aldıktan sonra belirlenen gün süresince aracınızı kullanabilir, daha sonra bulunduğunuz yere bizi çağırarak aracı teslim edebilirsiniz.
 • Ödeme konusunda seçenekler sunan firmamız; yalnızca nakit değil, POS cihazı ile ödeme yapma imkanını da siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır.

Yukarıda da gördüğünüz üzere, Bodrum gibi turistik değeri ön planda olan ve her türlü özelliği ile dikkat çeken bir destinasyonda, üst düzey konfora sahip ulaşım hizmetini Nova VIP Transfer firmamızdan alabileceksiniz. Firmamız size Bodrum Vito kiralama süreci ile ilgili olarak gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz olarak sunacaktır. Bodrum’un genelinde hizmet sunan firmamızın hizmet bölgeleri ise aşağıda yer almaktadır:

Bodrum VIP Vito Araç Kiralama

Muğla’nın turistik anlamda en fazla öne çıkan şehri olan Bodrum; turistik anlamda ön planda olmakla beraber, ünlü akınına da uğramaktadır. Bu nedenle ünlülerin tatil için tercih ettiği bu destinasyon, çoğu zaman iş görüşmelerinde ve kongrelerde de tercih edilmektedir. Siz de bu çerçevede tatilinizde ya da iş görüşmelerinizde VIP hizmet ile ulaşım elde etmek isterseniz, bizi tercih edebilirsiniz.

Bodrum Yalıkavak Vito Araç Kiralama

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan Yalıkavak, turistik anlamda ön planda olması ile dikkat çekmekle beraber, yüksek standartlarda olanak sunması ile bilinmektedir. Bu kıymetli destinasyonda lüks bir ulaşım talep ederseniz, Nova VIP Transfer firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bodrum Türkbükü Vito Araç Kiralama

Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan ve diğer adıyla Göltürkbükü olarak adlandırılan destinasyon, turistik anlamda pek çok olanağa sahiptir. Nova VIP Transfer firmamızı tercih ederek, tatiliniz ya da iş görüşmenizde rahat etmek için Vito araç kiralama hizmetini satın alabilirsiniz.

Bodrum Gümüşlük Vito Araç Kiralama

Sahip olduğu coğrafi konum ve iklim özellikleri sebebi ile Bodrum’a seyahat edenlerin gözbebeği olan bir destinasyondur. Bu destinasyondaki tüm lüks ulaşımlarınızda Nova VIP Transfer firmamız size yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Bodrum Turgutreis Vito Araç Kiralama

Bodrum’un en önemli mahallelerinden bir tanesi olan Turgutreis, turistik anlamda ziyaretçilerine pek çok şey vadediyor. Diğer adıyla Karatoprak olarak adlandırılan mahallede, lüks araç kiralama hizmetlerini Nova VIP Transfer firmamız aracılığı ile alabilirsiniz.

Bodrum Gümbet Vito Araç Kiralama

Lüks araç kiralama hizmeti sunduğumuz bölgelerden bir tanesi olan Gümbet’te, Nova VIP Transfer olarak her türlü konfora sahip olan araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamız size ihtiyacınız kapsamında araç kiralama hizmeti sunacaktır.

Bodrum Bitez Vito Araç Kiralama

Popüler bir destinasyon olan Bodrum Bitez’de, lüks araç kiralama hizmetlerini en profesyonel şekilde sunan Nova VIP Transfer firmamız, size kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bodrum Havalimanı VIP Vito Araç Kiralama: Nova VIP Transfer

Lüks hizmet standartları ile Bodrum’un ulaşımını konforlu hale getiren Nova VIP Transfer firmamızdan, dilediğiniz özellik ve konfordaki araçlar ile ilgili kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bodrum Vito kiralama hizmeti ile ön planda olan ve hizmet standartlarını daima geliştiren firmamız, Bodrum Havalimanı’ndan iner inmez size hizmetini sunmaya başlayacaktır. Bu nedenle uçaktan iner inmez, personellerimiz sizi kapıda bekleyecek, randevunuz üzerine aracı size teslim edecektir. Ayrıca Bodrum’un neresinde olursanız olun, bizimle iletişime geçmeniz halinde aracı bulunduğunuz yerden teslim alabiliriz. Hizmetimizden yararlanmak ve konu ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim