novaviptransfer_logo

Nova VIP Transfer: Hakkımızda

Nova VIP Transfer Hakkında

Hakkımızda

Güvenilir ve konforlu ulaşımın adresi olan Nova VIP Transfer, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile transfer ve araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. İstanbul, İzmir, Çeşme, Alaçatı ve Bodrum’da hizmetler sunan firmamız, sizin için bakımlı araçlarla, rahat bir ulaşımı vadediyor. Hizmetlerimizi sizin için sunarken, geniş araç seçeneklerini sağladığımız gibi, VIP hizmetlerimiz için lüks araçlara da sahip durumdayız.

Mustafa Çardak
CEO & Kurucu
vip transfer hizmetleri

Sunduğumuz Hizmetler

Sunduğumuz tüm hizmetleri incelemek için aşağıdaki butona tıklayın.

NOVA VIP TRANSFER

Şirketimiz Hakkında

Araçlarımızın periyodik bakımlarını aksatmadan yaparak, deneyimli şoförlerimiz ile istediğiniz zamanda istediğiniz yerde olacağınızın garantisini veriyoruz. Ayrıca havalimanı transfer hizmetlerimiz, hizmet bölgelerimizde bulunan tüm havalimanları için geçerlidir. Rezervasyon yaptırmanız halinde sizi havalimanının önünden alarak, gitmek istediğiniz yere kadar, en konforlu araçlar ile götürmekteyiz. Bu süreçte araçlarımızdaki tüm konfor ve özelliklerden yararlanabilmenizin yanında, kültür turları için de siz değerli müşterilerimize en kapsamlı hizmetleri sunmaktayız.

Araç kiralama ve transfer firması olarak, güveni ve konforu hizmet değerlerimiz üzerinde en tepede bulundurmaktayız.
Müşteri memnuniyetini el üstünde tutuyoruz.
Kıymetli müşteri ve misafirlerimizi memnun etmek, onların mutlu olacağı bir hizmeti sunabilmek, misyon ve vizyonumuz içerisinde en üstte yer almaktadır.
Gelişime açığız.
Vizyonumuzda da yer aldığı üzere, her daim daha geniş bölgelere, geniş araç seçenekleri ile hizmet sunma azmindeyiz. Gelişime ve değişime her daim açık olarak, siz değerli müşteri ve misafirlerimizin yüzünde tebessüm olmaya devam edeceğiz.
Uyum içerisinde çalışıyoruz.
Nova VIP Transfer olarak, ekip uyumunun başarıyı getirdiği inancındayız. Bunun için çalıştığımız tüm ekip arkadaşlarımız ile bir aile gibi olmanın ötesinde, iş etiğine uygun çalışmalar sürdürmekteyiz.
Bakımlı araçlar ile konforlu hizmetler sunuyoruz.
Araçlarımız, size sunduğumuz hizmetlerde bizim en büyük güvencemiz. Her daim bakımını yaptırdığımız, görünümüne özen gösterdiğimiz araçlarımız ile güvenilir ve konforlu hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Transfer ve araç kiralama hizmetlerini İstanbul, İzmir, Çeşme, Alaçatı ve Bodrum bölgelerinde sürdüren Nova VIP Transfer; hali hazırda sahip olduğu geniş araç seçenekleri ile hizmetlerini 7/24 sürdürmektedir. Hizmetlerimizi şehir içi ve şehir dışı perspektifte sürdürmekle beraber, deneyimli şoförlerimizin rehberliğinde, kendinizi güvende hissederek yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Sizin için şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmetlerini de hizmet bölgelerimizde sürdürmeye devam ediyoruz. Araç kiralama hizmetlerimiz için pek çok araç seçeneğini tercih ederek, konforlu bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Bununla beraber, kültür turları için de Nova VIP Transfer olarak bizi tercih edebilirsiniz. Pek çok tur organizasyonu için tercih edilen firmamız, sunduğu hizmetler ile müşteri ve misafir memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır.
Kaliteyi tecrübe ile birleştirerek hizmet sunan firmamız, günümüzde 5 farklı bölgede hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbul, İzmir, Çeşme, Alaçatı ve Bodrum olan bölgelerimiz, gelecekte artırılacak olup, en güvenilir transfer ve araç kiralama hizmetlerimiz çok daha geniş bölgelerde sürdürülecektir. Sahip olduğumuz araç sayısı hali hazırda müşterilerimizin taleplerini karşılamakla beraber, gelecekte araç sayımızı artırarak, üst düzey hizmetimizi binlerce kişiye ulaştırma hedefindeyiz. Tecrübeli personelleri, bakımlı araçları ve üstün hizmet kalitesi ile kendini geliştirmeye devam eden Nova VIP Transfer firmamız, sizin için güvenilir hizmeti bugün olduğu gibi yarınlarda da sürdürmeye devam edecektir. Yolculuklarınızda sizin için bir rehber olan araçlarımız ve yolcuğunuzun değerini üst seviyeye çıkarak şoförlerimiz ile her geçen gün yanınızda yer almaya devam edeceğiz.
Nova-Vip-Transfer-Hakkimizda

Hemen Teklif Alın

VIP Transfer ve Araç Kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için hemen aşağıdaki formu doldurun. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede ulaşacak. 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim