novaviptransfer_logo
İçerik göster
Vip-Vito-Kiralama

Önemi yüksek olan misafirlerin VIP araçlar ile ulaşımının sağlanması, karşıdaki kişi için çok değerli bir adım olacaktır. Aynı zamanda şoförlü araç kiralama hizmetinin talep edilmesi ile de sizinle beraber konuğunuzun konforu sağlanmış olacak, belirlenen güzergahta seyahat ederek, hem konforu yakalayacak, hem de zamandan tasarruf edeceksiniz.

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama kapsamında sizi dilediğiniz yere sertifikalı şoförlerimiz ve konforlu araçlarımızla ulaştırıyoruz

 

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Önemi yüksek olan misafirlerin VIP araçlar ile ulaşımının sağlanması, karşıdaki kişi için çok değerli bir adım olacaktır. Aynı zamanda şoförlü araç kiralama hizmetinin talep edilmesi ile de sizinle beraber konuğunuzun konforu sağlanmış olacak, belirlenen güzergahta seyahat ederek, hem konforu yakalayacak, hem de zamandan tasarruf edeceksiniz. Bununla beraber şoförlerimiz hizmet verdikleri bölgeyi çok iyi bildikleri için, trafikte olabildiğince az zaman geçireceksiniz. Nova VIP Transfer firmamız, bu sebeple yıllardan beri İstanbul, İzmir, Çeşme ve Bodrum gibi bölgelerde şoförlü VIP araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Şoförlü VIP Araç Kiralama

Araçların lüks olmasının yanında hizmetin şoförlü olarak sunulmasının sağladığı pek çok avantaj bulunur. Konuklarınızın memnuniyetinin sağlanması ve zamandan tasarruf edilmesi bunun en büyük avantajları arasında sınıflandırılabilir. Ayrıca şoförlü araç kiralama hizmetleri;

 • İş toplantıları,
 • Kongre seyahatleri,
 • Devlet organizasyonları,
 • Turistler ve
 • Özel günlerde, sıklıkla tercih edilmektedir.

Nova VIP Transfer olarak her geçen yıl daha da ön plana çıkarak, araç kiralama hizmetimizdeki kaliteyi müşterilerimize göstermekteyiz. Bununla beraber araç içerisinde kredi kartı ile ödeme imkanınız da bulunduğu için, yanınızda nakit bulundurmanıza gerek kalmaz.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Araçların şoförlü olması, misafirlerin önemli olduğunu göstermektedir. Bununla beraber şoförler şehri çok iyi bildiği için, şehir içerisindeki dolaşımda herhangi bir sorun yaşanmaz. Trafikten uzak, güvenli ve konforlu bir sürüş, hem siz, hem de misafirleriniz için çok önemli olacaktır. Ayrıca bu hizmet VIP olarak sunulduğu için, araç içerisinde her türlü konfor sağlanır. Böylece seyahat esnasında sorun yaşanacak herhangi bir durum ortaya çıkmaz. Şoförlü araç kiralama fiyatları belirlenirken;

 • Aracın markası ve modeli,
 • Kişi sayısı,
 • Kiralama süresi,
 • Aracın iç konforu ile
 • Ek talepler göz önünde bulundurulduğu için, uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

VIP araç kiralama şoförlü bir şekilde sunulduğunda, hizmetin kalitesi daha fazla öne çıkar. Bu sebeple önemli misafirlerin ulaşımının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için, VIP araç kiralama hizmetinde şoför tercihi sizin için çok değerli olacaktır.

İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

Mega kent İstanbul, trafiği ile fazla sıkıcı bir ortamı oluştursa da, sahip olduğu değerler sebebi ile milyonlarca insan İstanbul’u ziyaret etmekte ve orada yaşamaktadır. İşte bu sebeple iş görüşmeleri, kongreler ve turistik ziyaretlerin birçoğu İstanbul’a yapılıyor. Nova VIP Transfer firmamız da bunun bilincinde olarak, size en güvenilir ve konforlu şoförlü araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Hizmetimiz içerisinde;

 • Geniş araç seçenekleri,
 • Tecrübeli ve İstanbul trafiğini iyi bilen şoförler,
 • Konforlu araçlar,
 • Şehir gezisi imkanı ve
 • Araç içi özellikler gibi pek çok detay bulunmaktadır.

Yukarıdaki avantajların tamamını İstanbul şoförlü VIP araç kiralama hizmeti kapsamında sunan firmamız, size uygun fiyat avantajı da sağlamaktadır.

İzmir Şoförlü Araç Kiralama

Ege’nin en popüler turistik kenti olan İzmir, aynı zamanda Türkiye’nin üçüncü büyük şehridir. Bu sebeple trafiği hayatı zorlasa da, araç kiralama hizmeti alınarak, bu trafikten kurtulmak mümkün olacaktır. Çünkü kiraladığınız araç şoförlü olduğunda, şoför İzmir’i ve İzmir’in trafiğini çok iyi bilmektedir. Bu sebeple de trafikten kaçınarak, çok daha rahat bir seyahat ve ulaşım gerçekleştirilebilir. Ayrıca firmamız sizin için;

 • Güvenlik,
 • Konfor,
 • Avantaj,
 • Uygun fiyat ve
 • Özel istekleriniz noktasında çok büyük olanaklar sunmaktadır.

İzmir’in trafiğinden olabildiğince uzak kalarak, şehrin manzarasını izleyerek hedefinize ulaşmak için, İzmir şoförlü VIP araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çeşme Şoförlü Araç Kiralama

Şoförün tecrübeli olması, aracı kullanması ve sizin için belirlenen rotada sizin istekleriniz çerçevesinde ilerlemesi, şoförlü araç kiralamanın en önemli avantajlarıdır. Araç ve şoför sizin isteklerinize en iyi şekilde karşılık vereceği için, harika bir ulaşım da elde edeceksiniz. Bunun için size sunduğumuz Çeşme şoförlü VIP araç kiralama hizmetimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Hizmetimizi sunmadan önce aracın;

 • Bakımı,
 • Hijyen kurallarına uygun olarak temizliği ve
 • İsteklerinize uygun hale getirilmesi sağlanarak, araçta konforu yakalamanız sağlanmaktadır.

Şehri izleyerek, konforlu bir seyahati yakalamak için harika bir fırsat olan Çeşme araç kiralama hizmetimiz, tecrübeli şoförlerimiz ile çok daha eğlenceli hale gelecek.

Bodrum Şoförlü Araç Kiralama

Muğla’nın incisi olan Bodrum, sahip olduğu güzellikler ile milyonlarca kişinin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Tatilde, iş görüşmelerinde ya da önemli toplantılarda tercih edilen bu güzel destinasyon, araç kiralama hizmetleri için de çok önemli. Nova VIP Transfer firmamız bunun bilincinde olarak, Bodrum şoförlü VIP araç kiralama hizmeti sunarak, toplantıların ya da gezilerin en güzel hizmetini sizin için ortaya koyuyor. Ayrıca;

 • Özel turistik geziler,
 • Kültür turları,
 • İş görüşmeleri ve
 • Kongreler gibi pek çok özel an için sunduğumuz hizmetlerden de her zaman yararlanabiliyorsunuz.

Günün her saatinde sunduğumuz şoförlü araç kiralama hizmetimiz, her türlü konforu içerisinde barındırmaktadır. Bu nedenle güvenle hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama: Nova VIP Transfer

İstanbul, İzmir, Bodrum ve Çeşme başta olmak üzere pek çok bölgede araç kiralama ile beraber transfer hizmeti sunan Nova VIP Transfer, sektör tecrübesi ile müşteri memnuniyetini yükseltmeye devam ediyor. Bu nedenle lüks araçlar ile konforlu bir hizmet sunarak, kaliteden de asla ödün vermiyor. Siz de bizi tercih ettiğiniz andan itibaren, tüm bu avantajlardan faydalanma şansını elde edebiliyorsunuz. Peki, hizmetimizin diğer avantajları nelerdir?

 • Üst düzey dezenfeksiyon işlemleri,
 • Kredi kartı ile güvenilir ödeme yapabilme,
 • Deneyimli ve şehri iyi bilen şoförler,
 • Geniş araç filosu,
 • Dikkatli sürüş ve
 • Konforlu bir seyahat ön planda olarak, siz değeri yolcularımıza ve misafirlerimize hizmet sunmaktayız.

Şoförlü araç kiralama hizmetimizi çok değerli bölgelerde sunarak, binlerce memnun müşteriye ulaşmış durumdayız. Siz de memnun müşterilerimiz arasında yer almak ister misiniz? O halde Nova VIP Transfer firmamız ile iletişime geçerek, hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şoförler Şehri Tanıyorlar Mı?

Evet. Tüm şoförlerimiz, hizmet verdikleri bölgeyi çok iyi tanımaktadırlar. Böylece siz seyahat ederken herhangi bir detayı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca merak ettiğiniz soruları şoförümüze sorduğunuzda, size gerekli olan cevapları vereceği için, yolculuk esnasında keyifli anlar da yaşanacaktır.

Kültür Turları İçin Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Tabi ki. İstanbul, İzmir, Çeşme ve Bodrum başta olmak üzere, pek çok bölgede kültür turları için şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Kişi sayısına göre araç seçimi de yapılabildiği için, tur kapasitesine göre araçlarımızı ayarlamaktayız. Daha sonra aracın tura uygun hale getirilmesi sağlanarak, her türlü konfor da ön planda tutulmaktadır. Bu nedenle güvenilir ve konforlu bir seyahat elde edebilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlarımızı belirlerken; aracın markası ve modeli, kaç kişilik bir araç olduğu, ne kadar süreliğine kiralandığı, ek taleplerin olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Bu şekilde şoförlü VIP araç kiralama fiyatlarımızı uygun fiyat stratejisi kapsamında belirlemekteyiz.

Araçların Temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz?

Her kiralamadan sonra araçlarımızın iç ve dış temizliğini özel temizlik malzemeleri ile temizliyoruz. Sonrasında pandemi kuralları çerçevesinde araçta dezenfeksiyon işlemlerini de gerçekleştirdikten sonra aracın yeni yolcumuza kiralanmasını sağlıyoruz.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim