novaviptransfer_logo
İçerik göster
Arac-Kiralama-1

Araç kiralayarak konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşım imkanı elde etmek mümkün. Üstelik aracın lüks oluşu ve konforu içerisinde barındırması, yolculuğun kolay bir şekilde geçmesi için harika bir fırsat. Araçların sahip olduğu özelliklerin ön planda olması, sizin için olduğu kadar, misafirleriniz için de son derece önemli.

VIP Araç Kiralama

Ayrıcalıklı araçlarımızı ve hizmetlerimizi VIP Araç Kiralama hizmeti dahilinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Araç kiralayarak konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşım imkanı elde etmek mümkün. Üstelik aracın lüks oluşu ve konforu içerisinde barındırması, yolculuğun kolay bir şekilde geçmesi için harika bir fırsat. Araçların sahip olduğu özelliklerin ön planda olması, sizin için olduğu kadar, misafirleriniz için de son derece önemli. Çünkü ağırladığınız misafirleri, bir yerden bir yere ulaştırmak, onların konforunu düşünmek, sizin için bir zorunluluk. İşte bunun için VIP araç kiralama hizmeti seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu noktada profesyonel hizmetleri ile ön plana çıkan Nova VIP Transfer, size her fırsatı en üst düzeyde sunmaktadır.

Şoförlü VIP Araç Kiralama

İş görüşmeleri, önemli misafirlerinizin ağırlanması ya da özel günlerinizde ayrı bir değerin oluşturulması için, şoförlü VIP araç kiralama harika bir seçenek. Çünkü bu şekilde eşiniz, sevdikleriniz ya da ortaklarınızı en güzel şekilde ağırlayabilme şansına sahip olacaksınız. Siz araç içerisinde sohbet ederek seyahat ederken, şoför sizin için her detayı düşünecektir. Bununla beraber;

 • Güvenli ve sizi sarsmayacak bir sürüş,
 • Araç içerisindeki her türlü konfor,
 • Sizin için rehber olan bir şoför ve
 • Ulaşımın en konforlu hali, şoförlü araç kiralama ile mümkün olacak.

Nova VİP Transfer sizin için araçlarında her detayı düşünmüş durumda. Özellikle turlarda tercih edebileceğiniz minibüs kiralama hizmetlerimiz ile bunu net bir şekilde gösteriyoruz. Araçlarımızda konforu sağlamanın yanında, sizin için memnuniyeti yüksek bir hizmet sunmak adına her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Şoförsüz VIP Araç Kiralama

Kiralama hizmetlerimizden bir diğer şoförsüz VIP araç kiralama. Bu hizmetimiz ile kiraladığınız aracınızı kendiniz kullanabilir, dilediğiniz yere, dilediğiniz gün içerisinde ulaşabilirsiniz. Araçlarda her türlü konfor bulunduğu için, asla konforsuzluk problemi yaşamazsınız. Özellikle pandemi sebebi ile araçlarımızda hijyeni ön planda tutuyoruz. Bunun için her kullanımdan sonra aracımızın iç ve dış temizliğini yaparak, dezenfekte edilmiş bir şekilde size teslim ediyoruz. Peki, araçlarımızda hangi avantajları elde edeceksiniz?

 • Dilediğiniz büyüklükte araç kiralamak,
 • Araçları konforlarına göre tercih edebilmek,
 • Araç içi özelliklerini dilediğiniz gibi artırabilmek,
 • Bakımlı ve hijyenik araçlarda seyahat edebilmek ve
 • Nakit ya da kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilmek gibi onlarca farklı avantajı kiraladığınız araçlarımız ile elde edebilirsiniz.

Dilediğiniz gün adedince, sevdikleriniz, eşiniz ya da arkadaşlarınızla harika bir seyahate atılmak için harika bir fırsat. Nova VIP transfer olarak size bu konuda her avantajı sunuyoruz. Üstelik kültür turları için de araç kiralama hizmeti sunarak, tatilinizde sizin için konforu ön plana çıkarıyoruz.

VIP Araç Kiralama Fiyatları

Kiraladığınız araç ile dilediğiniz yere en konforlu şekilde ulaşma şansını elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, özellikle pandemi sebebiyle insanlardan daha uzak olarak seyahat etmenin harika bir fırsatıdır. İşte biz de Nova VIP Transfer olarak sizin için tüm bu fırsatları en uygun fiyat avantajı ile ortaya koyuyoruz. Peki, fiyatlarımızı belirlerken neye dikkat ediyoruz?

 • Kiralanan aracın modeli ve markası,
 • Kiralama süresi,
 • İçerisinde istenen hizmetler,
 • Şoförlü ya da şoförsüz oluşu ve
 • Ek talepler dikkate alınarak, VIP araç kiralama fiyatları belirlenmektedir.

Hayal ettiğiniz konfordaki bir araç ile seyahat etmek ve seyahat ederken sevdiklerinizi ya da ortaklarınızı rahat ettirmek isterseniz, o halde bizden VIP araç kiralayabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlar ile araç kiralayarak, hem üst düzey profesyonellik elde etmiş olur, hem de yüksek ücretlere katlanmak zorunda kalmazsınız.

İstanbul VIP Araç Kiralama

Sunduğumuz araç kiralama hizmetlerimizin merkezlerinden bir tanesi olan İstanbul’da; pek çok marka ve modeldeki araçlar ile hizmetlerimizi geniş tutmaktayız. Otomobil ya da minibüs gibi pek çok seçeneğin olması sebebi ile İstanbul’da veya İstanbul’a gerçekleştireceğiniz kültür turlarında da bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul araç kiralama hizmetini bu şekilde sunarak, konforu yakalamanızı da sağlayarak, sizin için her türlü avantajı ortaya çıkarıyoruz.

İzmir VIP Araç Kiralama

Güvenle, konforlu bir şekilde kiraladığınız araçlar ile seyahat etmek isterseniz, İzmir araç kiralama hizmetimiz tam size göre. Hizmetimizin içerisinde şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama seçenekleri bulunmakla beraber, her marka ile modelde aracın kiralanmasını da sağladığımız için, avantajlı hizmet anlayışımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. İzmir’in doğal ve tarihi alanlarını tur kapsamında gezmek isterseniz şoförlü minibüs kiralama hizmetini tercih edebileceğiniz gibi ortaklarınızı konforlu bir şekilde şehirde gezdirmek isterseniz, lüks araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi avantajı elde etmeniz için sunmakla beraber, uygun fiyat avantajını da her daim ön planda tutmaktayız.

Çeşme VIP Araç Kiralama

İzmir’in en değerli ilçelerinden bir tanesi olan Çeşme; gerek tarihi, gerekse de doğal güzellikleri ile ön plandadır. Tam bir kıyı şehri olmasından dolayı turistik aktiviteler için de bir merkezdir. Bu nedenle Çeşme araç kiralama hizmetini Nova VIP Transfer ayrıcalığı ile size sunarak, her türlü avantajı elde etmenizi sağlıyoruz. Her marka ve modelde araç kiralamanın yanı sıra, ek isteklerinizi de göz önünde bulunduruyoruz. Bununla beraber kiraladığımız her aracın temizliğinin detaylı bir şekilde yapıldığını belirtmek isteriz. Pandeminin getirdiği hassasiyet sebebiyle, araçları size teslim ederken dezenfeksiyon işlemlerine ek hassasiyet gösteriyoruz.

Bodrum VIP Araç Kiralama

Muğla’nın turistik açıdan en popüler ilçelerinden biri olan Bodrum, ünlülerin de akın ettiği bir merkez. Bu sebeple Bodrum araç kiralama hizmetlerinde Nova VIP Transfer olarak sıklıkla tercih ediliyoruz. Hizmetimizin kapsamı, standartları ve çeşitliliği sebebiyle, Bodrum’da en iyi araç kiralama hizmetini bizden alabilirsiniz. İş görüşmeleri, sevdikleriniz ile seyahat, kültür turları ve daha pek çok sebep için tercih edilebilecek olan VIP araç kiralama hizmetimiz, sizin için her türlü avantajı da ön plana çıkaracak. Bu nedenle bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

VIP Araç Kiralama: Nova VIP

Sektör tecrübesi en yüksek olan firmalardan biri olarak, sizin için VIP hizmetlerimizi güvenilir ve hijyenik bir şekilde sunuyoruz. Sahip olduğunuz tecrübenin yanında, hizmetimizin içeriğinin geniş olması pek çok avantajı size sağlayacaktır. Bu avantajlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Temizlenmiş ve hijyenik bir şekilde teslim edilen araçlar,
 • Her marka ve modele uygun araç seçimi,
 • Araçları kişi sayısına göre seçebilme imkanı,
 • Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama ve
 • Özel taleplerinize göre araç seçme gibi pek çok avantajı, Nova VIP Transfer ayrıcalığı ile elde edebilirsiniz.

Tecrübesi ve uzman personeller ile sunduğu hizmetleri sebebiyle ön planda olan firmamız, misafirlerine ve müşterilerine üst düzey değeri göstermektedir. Bu nedenle bakımı yapılmış araçlarımızda, güvenle seyahat edebilirsiniz. VIP araç kiralama hizmetimiz ile ilgili diğer detayları öğrenmek ve hizmet talebinizi iletmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

VIP Araç Kiralama Ne Kadar?

Marka, model, şoförlü ya da şoförsüz oluşu, kiralama süresi ve ek talepler dikkate alınarak, VIP araç kiralama fiyatları belirlenmektedir.

VIP Araç Kiralama Hizmetlerini Hangi Bölgelerde Sunuyorsunuz?

İstanbul, İzmir, Çeşme ve Bodrum’da VIP araç kiralama hizmetlerimizi sunuyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde şoförlü ve şoförsüz araç kiralama seçenekleri bulunmakla beraber, havaalanı transfer hizmetlerimizden de yararlanma şansına sahipsiniz.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim