novaviptransfer_logo
İçerik göster

Turistik destinasyonları ziyaret ettikten sonra, bazı gereksinimler ortaya çıkar ve bu gereksinimlerin gerçekleştirilmesi için çeşitli hizmetler bulunur. Havalimanı transfer hizmeti de bunlardan bir tanesidir. Özellikle her konforu sağlayan bu hizmet, hızlı ulaşımı en güvenli hale getirmektedir.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Turistik destinasyonları ziyaret ettikten sonra, bazı gereksinimler ortaya çıkar ve bu gereksinimlerin gerçekleştirilmesi için çeşitli hizmetler bulunur. Havalimanı transfer hizmeti de bunlardan bir tanesidir. Özellikle her konforu sağlayan bu hizmet, hızlı ulaşımı en güvenli hale getirmektedir. Nova VIP Transfer firmamız ise bu süreçte yanınızda yer alıyor olup, tüm kalite standartları en iyi şekilde ortaya koymaktadır. Şimdi size Antalya havalimanı transfer hizmetimizin ilgili detaylarından bahsedelim.

Antalya Havalimanı Transfer

Seyahatlerimizin daha konforlu ve hızlı olması için pek çok seçenek var. Özellikle uçakla bir destinasyona gittiğimizde, havalimanından herhangi bir yere gitmek zor olduğundan, VIP transfer seçeneği fazlasıyla tercih ediliyor. Bu nedenle Antalya havalimanı transfer hizmetleri sunan Nova VIP Transfer firmamız, size beklentinizin üzerinde bir seyahat sunacaktır. Tabii ki hizmetimiz yalnızca sizi gideceğiniz üzere ulaştırmakla tanımlanamaz. Şimdi size sunacağımız tüm ayrıcalıklardan bahsedelim.

 • Aracımızda tüm konforun sağlandığı gibi gerekli güvenlik düzenlemeleri de gerçekleştirilmiştir. Böylece güvenilir bir seyahati elde edebilirsiniz.
 • Şoförlerimizin yabancı dil bilgisi olduğundan, yabancı turistler için büyük bir rahatlık oluşmaktadır.
 • Araç seçeneklerimiz fazla olduğundan, dilediğiniz araç ile seyahati elde edebilirsiniz.
 • Ödemelerimizi araçta nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.
 • Araç içerisinde konforunuzu sağlayacak özellikte pek çok seçenek bulunmaktadır.

Yukarıdaki avantajların tamamını, bizi tercih ettiğinizde elde edebilirsiniz. Firmamızda çalışan şoförlerimizin tamamı alanında uzman ve gerekli eğitimi aldığından, seyahatiniz sırasında size rehberlik de yapabilecekler. Bunun dışında gideceğiniz yere şehir turu yaparak ulaşmak isterseniz, bunu şoförümüze iletmeniz yeterli olacaktır.

Havalimanı Transfer Antalya İçinde Hizmetinizde

Antalya Havalimanı’ndan gideceğiniz noktaya en hızlı, konforlu ve güvenilir şekilde ulaşmak isterseniz, Nova VIP Transfer firmamızı tercih edebilirsiniz. Yıllardır bu hizmeti en kapsamlı şekilde sunan bir firma olarak, daima sizin memnuniyetiniz üzerine hareket etmekteyiz. Bunun yanında Antalya havalimanı transfer hizmetimiz Antalya içerisinde her noktaya gerçekleştirilebildiği gibi çevre illere de gerçekleştirilebilir. Böylece gidilecek yer konusunda herhangi bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmazsınız.

Fraport TAV Antalya Havalimanı’na adımınızı attıktan sonra talebiniz üzere şoförlerimiz sizi havalimanının çıkışında bekleyecektir. Eşyalarınız araca yerleştirildikten sonra gideceğiniz yere en konforlu, güvenilir ve hızlı şekilde ulaşabileceksiniz. Ayrıca araç içerisinde size konfor sağlayacak her türlü özellik de bulunuyor. Bu nedenle bizi tercih ederek güvenilir, hızlı ve konforlu ulaşımın yanında ayrıcalıklı hizmetleri de elde edebileceksiniz.

Antalya Havalimanı Transfer Tavsiyeleri

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından bir tanesi olan Antalya, yaz aylarında milyonlarca turisti ağırlıyor. Bu nedenle havalimanından farklı il ya da ilçelere transfer hizmeti sıkça talep ediliyor. Çünkü havalimanından farklı bir yere ulaşım çoğu zaman sıkıntı olduğundan, ulaşımın çok daha konforlu hale getirilmesi için havalimanı VIP transfer hizmeti bir gereklilik halin almış durumdadır. İşte bu noktada ön planda olan Nova VIP Transfer firmamız, Antalya’da transfer hizmetlerini geniş araç filosu ile sunmaktadır.

Hizmetlerimiz Antalya’nın tüm ilçelerine gerçekleştirilmekle beraber, çevre illere de transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Çünkü Antalya’nın çevresinde yer alan bazı illerde havalimanının bulunmaması nedeniyle, Antalya’ya inen yolcular transfer hizmeti ile diğer illere geçebilmektedir. Antalya havalimanı transfer hizmetinde tavsiye edilen firmalardan bir tanesi olup, hizmetlerimiz pek çok ilde kesintisiz şekilde sürdürülmektedir. Bu nedenle en çok tercih edilen firmalardan biri olarak gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Nova VIP Transfer firmamız sahip olduğu deneyimden çok, geniş araç seçenekleri sebebi ile tercih odağında. Araçlarımızın özellikleri ve ayrıcalıkları ile ilgili bazı detaylar ise aşağıda yer almaktadır:

 • Araçlarımız son teknolojinin getirdiği tüm olanaklara sahiptir.
 • Geniş araç seçenekleri olduğundan farklı markadaki araçlar arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Transfer hizmetinin kaç kişi için gerçekleştirileceğine göre dilediğiniz boyutta araç seçimi yapma şansınız bulunmaktadır.
 • Araçların bazılarının içerisinde minibar da bulunmaktadır. Bu şekilde araçta yolcularımıza içecek ikramı yapabilmekteyiz.
 • Kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz için araçlarımızda POS cihazı bulunmaktadır.

Araçlarımızın içerisinde yukarıdaki olanaklar bulunmakta ve sizin tercihinize göre bir araç ile hizmet sunulmaktadır. Bu nedenle hemen bizimle iletişime geçerek, havalimanına inmeden aracın sizi havalimanının çıkışında beklemesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında araç kiralama hizmetlerimiz de bulunmakta olup, aynı standartlar kiralık araçlarımızda da yer almaktadır.

Antalya Havalimanı Alanya Transfer

Alanya, Antalya’nın en gözde şehirlerinden bir tanesidir. Birbirinden nezih ve ayrıcalıklı otelleri, lezzeti ile ön plana çıkan restoranları, eğlence mekanları, sahilleri ve tarihi ile dikkat çeken bir destinasyondur. Bu nedenle turistik ya da iş maksatlı seyahatlerde kişilerin yolu sıklıkla Alanya’ya düşüyor. Biz de Nova VIP Transfer olarak, Antalya Alanya havalimanı transfer hizmetimiz ile sizin yanınızda yer alıyoruz.

Alanya’nın Fraport TAV Antalya Havalimanı’na olan uzaklığı 125 km’dir. Bu uzaklık çok fazla olduğundan, transfer hizmetini tercih ederek ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında diğer ulaşımlar hem çok daha masraflı hem de çok meşakkatli olabilir. Ancak özellikli araçlarımız sayesinde hizmetinizde yer aldığımız için konforlu, güvenilir ve hızlı şekilde gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Havalimanından Alanya’ya transfer hizmeti, ortalama olarak 2 saat ile 2 saat 15 dakika arasında gerçekleşmektedir. Bu süreçte araçlarımızda konforunuz için gerekli olan her türlü özelliğe de yer verilmektedir.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Turistik yönden Antalya’nın en kıymetli destinasyonlarından bir tanesi olan Kemer, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. İlçenin Fraport TAV Antalya Havalimanı’na uzaklığı 58 km’dir. İki konum arasında transfer hizmetinin süresi ise ortalama olarak 1 saat sürmektedir. Bu süre içerisinde araç içi olanaklarımızdan yararlanabildiğiniz gibi ödemenizi nakit ya da kredi kartı ile yapabilmektesiniz. Ayrıca gideceğiniz konuma direkt olarak gitmeme şansınız da bulunmaktadır. Bu nedenle şehir turu yaparak gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınıza bağlıdır. Şoförümüz sizin talebinize göre hareket edecektir.

Antalya Havalimanı Belek Transfer

Fraport TAV Antalya Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın konumdadır. Bu nedenle havalimanından çevre ilçelere transfer hizmeti ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanı ile Belek ilçesinin arası 33 km’dir. İki konum arasındaki transfer hizmetinin süresi ise ortalama olarak 35 dakikadır. Bu süre içerisinde konforlu transfer aracımız ile dilediğiniz konuma en güvenli şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şoförlerimizin şehir bilgisi üst seviyededir. Şehirle ilgili aklınıza takılan soruları şoförlerimize sorabilir, en doğru bilgileri edinebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Transfer Ücretleri

Türkiye turizminin kalbinin attığı noktaların başında genel Antalya’ya hemen her turizm çeşidi kapsamında seyahatler yapan turistler gelmektedir. Bu nedenle şehrin altyapısı her geçen zamanda turistler için daha uygun hale getirilmektedir. Ayrıca biz de Nova VIP Transfer firması olarak, Antalya Havalimanı’ndan şehrin her noktasına ya da çevre illere ulaşım sağlanmaktayız. Ulaşım standartlarımız çok yüksek olup, konforlu bir transfer hizmeti alabilmektesiniz. Peki, Antalya Havalimanı transfer fiyatları neye göre belirleniyor?

 • Hangi araçla transferin gerçekleştirildiği,
 • Araç içi konfora özgü özellikler,
 • Transfer hizmetinin gerçekleştirileceği mesafe ve
 • Ek talepler dikkate alınarak, havalimanı transfer ücretleri belirlenmektedir.

Siz de güvenilir, konforlu, hızlı ve ayrıcalıklı Antalya havalimanı transfer hizmeti talep ediyorsanız, o halde hemen Nova VIP Transfer firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 sunduğumuz hizmetler ile dilediğiniz noktaya en rahat şekilde ulaşabileceksiniz.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim