novaviptransfer_logo
İçerik göster

Antalya VIP Transfer konusunda; turizmin kalbinin attığı destinasyonların başında gelen Antalya, Türkiye’deki 5 yıldızlı otellerin neredeyse %70’ine sahip. Bu nedenle Antalya’ya giden turistlerin birçoğu, deniz-kum-güneş için bu destinasyonu tercih ediyor. Tabii ki tek turistik aktiviteler bunlar değil.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Antalya VIP Transfer konusunda; turizmin kalbinin attığı destinasyonların başında gelen Antalya, Türkiye’deki 5 yıldızlı otellerin neredeyse %70’ine sahip. Bu nedenle Antalya’ya giden turistlerin birçoğu, deniz-kum-güneş için bu destinasyonu tercih ediyor. Tabii ki tek turistik aktiviteler bunlar değil. Bunun dışında kültür turizmi, kongre turizmi, golf turizmi ve macera turizmi gibi pek çok turizm çeşidi için de Antalya’da seçenek fazla. Elbette ki bu tip ziyaretler olduğu için transfer araçlarına gereksinim de artmış durumda. Nova VIP Transfer ise bu süreçte Antalya VIP transfer hizmeti ile ön plana çıkarak, Antalya içerisinde her noktaya transfer hizmeti gerçekleştirmektedir.

Antalya VIP Transfer: Gözde Hizmet

Antalya denince akla ilk önce tatil gelse de kongre seyahatleri için de son derece popüler bir destinasyon. Çünkü gerekli altyapıya sahip olması ve turistik aktiviteleri bünyesinde barındırması sebebi ile Antalya bu tür toplantılarda tercih ediliyor. Bu nedenle VIP transfer Antalya için gözde bir hizmet olmak zorunda kalıyor. Tabii ki biz de bu süreçte Antalya’ya seyahat gerçekleştiren kişilere transfer hizmeti sunarak yanlarında yer alıyoruz. Peki, VIP transfer hizmetinin avantajları nelerdir?

 • Konforlu bir ulaşım için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.
 • Eşyalarınız siz hiç yorulmadan taşınmaktadır.
 • Şehir içi tur ile gidilecek yere ulaşılabilmektedir.
 • Araç içi olanaklar ile hem ulaşım gerçekleşmekte hem de rahatlık ön planda olmaktadır.
 • Güvenilir şekilde hedeflenen konuma ulaşılabilmektedir.

Yukarıda da görüldüğü üzere Antalya’da havalimanından dilediğiniz noktaya rahatça ulaşabilmek için VIP transfer hizmetini tercih etmek oldukça önemlidir. İşte biz de bu süreçte sunduğumuz konforlu ve güvenilir hizmetler ile sizin için kıymetli ulaşım imkanını ortaya koymaktayız.

Fraport TAV Antalya Havalimanı VIP Transfer

Antalya’nın uluslararası havalimanı olan Fraport TAV Antalya Havalimanı’ndan alınarak, dilediğiniz konuma ulaşmanız için gerekli olan altyapı ile çalışan porföyüne sahip olan Nova VIP Transfer firmamız, size kaliteli ulaşımın her türlüsünü vadetmektedir. Bu nedenle bizi tercih ederek güvenilir bir ulaşım ile konforu da yakalamış olacaksınız. Havalimanının şehir merkezine olan uzaklığı 12 km iken, dilediğiniz ilçe ya da ile ulaşım, firmamız tarafından konforlu araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Peki, hizmetimiz içerisinde hangi unsurlar bulunmaktadır?

 • Havalimanına iner inmez şoförümüz sizi araçla karşılayacak, eşyalarınızı araca yerleştirecektir.
 • Araç içerisinde konforunuzu sağlayacak her türlü hizmet bulunmaktadır.
 • Aracımız lüks olup, rahat bir ulaşım vadetmektedir.
 • Tüm şoförlerimiz tecrübeli olup, yıllardır bu işi gerçekleştirmektedirler. Bu nedenle ulaşım son derece güvenilirdir.
 • Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı bulunmaktadır.
 • Dilediğiniz noktaya, il ya da ilçe fark etmeksizin ulaşım gerçekleştirilmektedir.
 • Araç sizi havalimanından alarak, gideceğiniz noktaya en güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Antalya’da havalimanından dilediğiniz noktaya ulaşımı en hızlı ve güvenilir şekilde talep ediyorsanız, o halde doğru yerdesiniz. Nova VIP Transfer firmamız sahip olduğu profesyonellik ile bunu fazlasıyla sağlayacak.

Antalya VIP Transfer

Türkiye turizminin en hareketli olduğu noktaların başında gelen Antalya, turistlere her türlü olanağı vadetmektedir. Bu nedenle pek çok farklı sebep neticesinde Antalya’ya seyahat gerçekleşmektedir. Tüm bu talepler ışığında Antalya, ilgili talebi karşılayacak alt ve üstyapıya sahiptir. Özellikle yurtdışından gelen ziyaretçilerin sıklıkla transfer hizmetini tercih etmesi sebebi ile şoförlerimiz yeterli yabancı dil bilgisine sahip olduğundan, iletişim konusunda herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Siz de Antalya VIP araç transfer hizmetimizden yararlanarak, tüm bu avantajları sonuna kadar elde edebilirsiniz.

Antalya VIP Vito Transfer

Transfer hizmetinin sunulacağı pek çok farklı aracımız olup, dilediğiniz marka ve özellikteki araç ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Araçlarımız içerisinde yer alan Vito, Mercedes markasının bir modelidir. Vito araç ile transferde aşağıdaki avantajlar ön plana çıkmaktadır:

 • Konforlu ulaşım,
 • Hızlı seyahat,
 • Gerekli güvenlik önlemleri,
 • Hoş tasarım ve
 • Pek çok ek olanak, Mercedes Vito aracı ile elde edebileceğiniz avantajlardandır.

Nova VIP Transfer firması olarak Antalya VIP Transfer hizmetleri ile yanınızda yer alıyoruz. Profesyonel ekibi, geniş araç seçenekleri ve güvenli hizmetleri ile öne çıkan firmamızdan lüks ulaşım için VIP transfer hizmeti alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetimizi sizin için en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Antalya VIP Transfer Fiyatları

Hizmetin VIP olması, beklenen kalitenin de yükselmesini doğrudan arttıracaktır. Bu nedenle Nova VIP Transfer olarak, size kaliteden taviz vermeden, en konforlu ulaşımı vadediyoruz. Peki, Antalya havalimanı transfer fiyatları ne kadar? Bunu net rakamla ifade etmek güç. Bu nedenle nereden nereye gidileceği, yani mesafenin belli olması gerekir. Fiyatı etkileyen diğer faktörler ise aşağıdaki gibidir:

 • Transferin gerçekleştirileceği araç,
 • Aracın özellikleri,
 • Gidilecek olan yerin mesafesi ve
 • Araç içi ek talepler dikkate alınarak, Antalya VIP transfer fiyatları belirlenmektedir.

Nova VIP Transfer firmamız sahip olduğu tecrübe ve deneyimli şoförleri ile size aradığınız konfordaki ulaşım için her türlü fırsatı sunmaktadır. Bu nedenle Antalya VIP transfer hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi isterseniz, hemen bizimle iletişime geçerek ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Bize talebinizi uçaktan inmeden önce iletirseniz, şoförümüz siz uçaktan inmeden havalimanında olacaktır.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim