novaviptransfer_logo
İçerik göster

Ege’nin incisi, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, tarihin her döneminde olduğu kadar, günümüzde de çok popüler bir destinasyondur. Gerek deniz-kum-güneş avantajını ziyaretçilerine sağlaması, gerekse de tarihi güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakması, tatil döneminde İzmir’e olan özel ilgiyi artırmaktadır. İşte bu sebeple her yıl milyonlarca turistin, iş insanının, devlet büyüklerinin ve ünlülerin İzmir’i ziyaret etmesi

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Ege’nin incisi, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, tarihin her döneminde olduğu kadar, günümüzde de çok popüler bir destinasyondur. Gerek deniz-kum-güneş avantajını ziyaretçilerine sağlaması, gerekse de tarihi güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakması, tatil döneminde İzmir’e olan özel ilgiyi artırmaktadır. İşte bu sebeple her yıl milyonlarca turistin, iş insanının, devlet büyüklerinin ve ünlülerin İzmir’i ziyaret etmesi, İzmir VIP transfer hizmetini gerektirmektedir. Bu konuda yanınızda yer alan Nova VIP Transfer firmamız, size hak ettiğiniz kıymetli hizmeti en kapsamlı şekilde sunacaktır.

İzmir VIP Transfer Hizmeti

Değerli konukların havalimanından ulaşımının rahat bir şekilde lüks araçlarla gerçekleştirilmesini içeren VIP transfer hizmeti, İzmir’in tüm bölgelerinde Nova VIP Transfer farkı ile sunulmaktadır. Bu nedenle hizmetimiz ile ilgili bizden bilgi aldıktan sonra rezervasyon yaptırmanız halinde, anında sizin için gerekli olan yerde olacağız. Bizden hizmet aldığınızda sahip olacağınız avantajlar da aşağıdaki gibidir:

 • Bakımlı ve güvenilir araçlarla transfer,
 • Dilediğiniz marka ve modelde VIP araç seçme imkanı,
 • İzmir’in ve İzmir dışındaki her yere ulaşım,
 • Ulaşım sürecinde gezinti yapabilme,
 • Araç içerisinde her türlü konforu elde etme,
 • Hedeflediğiniz konuma, hedeflediğiniz süre içerisinde dinlenerek ulaşabilme ve
 • Kredi kartı ya da nakit olarak güvenli ödeme yapabilme, sizin için sunduğumuz İzmir transfer hizmetimizin avantajlarından yalnızca bazılarıdır.

Konforlu ve avantajlı hizmet ile havalimanından hedeflediğiniz konuma ulaşmak isterseniz, o halde bizimle iletişime geçerek, rezervasyon yapabilirsiniz. Firmamız sizin için geniş araç seçenekleri ile en değerli hizmeti sunacaktır. Ayrıca sunduğumuz İzmir şöförlü araç kiralama hizmetleri ile de istediğiniz şekilde seyahat edebilme hakkına sahip olabilirsiniz.

İzmir VIP Transfer Firmaları

Transfer hizmetinin en fazla tercih edildiği destinasyonlardan bir tanesi olan İzmir’in her yerinde sizin için havalimanı transfer ve İzmir şöförlü vito kiralama hizmetlerini sunuyoruz. Çok popüler bir destinasyon olduğu için, pek çok transfer firmasının bulunduğu da çok açık. Ancak İzmir’de yer alan pek çok transfer firmasının yanında ayrıcalıklı hizmetleri sunan Nova VIP Transfer firmamız, size her türlü olanağı sunma garantisi vermektedir. Peki, İzmir transfer firmaları ile aramızdaki temel farklar nelerdir?

 • Geniş araç seçeneklerimiz sayesinde dilediğiniz araç ile transfer hizmeti alabilirsiniz.
 • Şoförlerimizin tecrübesi ile konforlu ve güvenli bir ulaşım elde edebilirsiniz.
 • Araçlarımızın periyodik bakımları gerçekleştirildiği için, güvenli bir ulaşım fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Araç içerisindeki konfor sebebi ile yolculuk boyunca dışarıyı izleyebilirsiniz.
 • Size sunduğumuz özel hizmetler ile yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Ödeme seçeneklerimizden dilediğini tercih ederek ödeme yapabilirsiniz.
 • Önceden rezervasyon yaparak, siz uçaktan inmeden havalimanında olmamızı sağlayabilirsiniz.
 • Uygun fiyat avantajı ile avantajlı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yukarıdaki avantajlar sebebi ile diğer İzmir airport vip transfer firmalarından daha ön planda yer almaktayız. Bu nedenle güvenle size sunacağımız hizmetleri tercih edebilirsiniz. İzmir’in pek çok bölgesinde sunduğumuz hizmetlerimizden de yararlanabilir, bu şekilde yalnızca havalimanından değil, havalimanına transfer hizmetimizi de tercih edebilirsiniz.

İzmir Çeşme VIP Transfer

Çeşme, İzmir’in bir kıyı şehri olarak, turistik ziyaretlerin pek çoğunu bünyesinde toplamıştır. Coğrafi konumu, sahip olduğu özellikler ve kıyı şeridinin çok fazla olması sebebi ile ayrıcalıklı hizmetlere sahiptir. İşte bu sebeple İzmir Çeşme’yi ziyaret eden kişiler, ayrıcalıklı hizmetten yararlanarak, VIP transfer hizmeti ile hedefledikleri konuma ulaşmak istemektedirler. Biz de bu hizmeti size sunarak, direkt olarak ulaşım ile beraber, şehir içinde gezinti fırsatı da vermekteyiz. Peki, hizmetimiz ile ilgili olarak nelerin bilinmesi gerekir?

 • Yalnızca ulaşım için değil, İzmir şehir içi transfer noktasında da bizi tercih edebilirsiniz.
 • Turistlerin tercih ettiği kültür turlarında, araçlarımızı tercih ederek, konforlu bir ulaşım sunabilirsiniz.
 • Uçak saatinden önce rezervasyon yaptırarak, indiğiniz andan itibaren sizi havalimanının önünden almamızı sağlayabilirsiniz.
 • İş insanları, turistler, devlet büyükleri ya da özel günlerdeki toplantılar gibi pek çok kişiye ve duruma özel olarak İzmir VIP transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Özel olarak dizayn edilmiş, bakımları yapılmış ve içerisinde her türlü konforu barındıran araçlarımız ile sunduğumuz İzmir havalimanı transfer hizmetimizden günün her saatinde yararlanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırarak, araç olmama durumu ile de karşı karşıya kalmazsınız.

İzmir Havalimanı VIP Transfer

Kendine has dokusu ile ön plana çıkan İzmir’de, bir noktadan bir noktaya ulaşmak, kalabalık bir şehir olması sebebi ile bir hayli zordur. Trafik çilesi her zaman dikkat çekse de, bunun önüne geçmek, VIP transfer hizmeti ile mümkün. İşte bunun için İzmir havaalanı servis hizmeti sunan firmamız, size her türlü konforu sağlamaktadır. Havalimanından alınarak, hedef konuma ulaştırılana kadar sizin için her türlü konforu araç içerisinde sağlayacağımız için, araç içerisinde dinlenme fırsatı da elde edebilirsiniz.

Özellikli ve VIP araçlar olduğu için araçta sarsıntı en aza iner ve bu da sizin için kaliteli bir yolculuk anlamına gelir. Ayrıca araçlarımızın periyodik bakımları da aksatılmadan yapıldığı için, İzmir havaalanı transfer hizmetimizde asla bir sorun yaşamazsınız. Güvenli bir ulaşım elde etmeniz bu nedenle Nova VIP Transfer ile mümkün.

İzmir VIP Transfer Fiyatları

Güvenilir bir yolculuk, bakımlı araçlar ile harika bir seyahate dönüşecektir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerimizde, tamamen konfor odaklı hareket ediyoruz. Ayrıca fiyatlarımızı belirlerken fahiş fiyat uygulamalarından kaçınarak, tamamen ahlaki prensipler çerçevesinde fiyatlarımızı belirliyoruz. Peki, fiyatlarımızı belirlerken, hangi temel değerlere dikkat ediyoruz?

 • Tercih edilen VIP aracın markası ve özellikleri,
 • Transfer işleminin ne kadarlık bir mesafede gerçekleştirileceği,
 • Aracın özellikleri ve
 • Ek talepler dikkate alınarak, İzmir transfer fiyatları belirlenmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için en değerli hizmetleri en uygun fiyatlara sunan firmamız, her zaman kaliteyi ön planda tutmaktadır. Bu nedenle güvenli ve ayrıcalıklı İzmir vito kiralama hizmeti, Nova VIP Transfer olarak bizden alabilirsiniz.

İzmir VIP Transfer: Nova VIP Transfer

İzmir’in her yerinde ya da şehirler arası olarak gerçekleştirdiğimiz İzmir airport shuttle hizmetimizden, en güvenilir ve ayrıcalıklı şekilde yararlanmanız mümkün. Hizmetimizin içerisinde her türlü ayrıcalığın bulunmasından öte, geniş araç seçenekleri içerisinden tercih yapabilmeniz, sizin için çok önemli olacaktır. Bununla beraber aracı kullanacak olan şoförlerimiz, İzmir’i çok iyi bildikleri için, yolculuk esnasında trafiğe takılı kalmayacaksınız. Keyifli bir yolculuğun sunulabileceği gibi hedef noktaya en kısa sürede ulaşmak isterseniz de bizi tercih edebilirsiniz. Nova VIP Transfer firmamız sizin için tüm avantajları en ince ayrıntısına kadar düşünüp, hizmetine entegre etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi Kartı İle Araçta Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Elbette. Nakit ödeme yapabildiğiniz gibi kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Sizin için pek çok ödeme yöntemini hizmetimiz kapsamında bulundurmaktayız.

Şehirler Arası VIP Transfer Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Elbette. Kültür turları ya da diğer pek çok şehirler arası mesafe için İzmir transfer hizmetimiz ile size ayrıcalıklı bir ulaşım sağlayabiliriz.

İzmir VIP Transfer Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Aracın markası ve modeli, özellikleri, sahip olduğu konfor, ulaşımın gerçekleştirildiği mesafe ve ek taleplerin olup olmadığı göz önünde bulundurularak, İzmir havalimanı VIP transfer fiyatları belirlenmektedir. Hizmetimizin fiyatlarını öğrenmek için, bizimle iletişime geçebilir ve hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

Hemen Arayın
Antalya-Alanya     : 0534 526 57 90
İstanbul -Bodrum : 0534 526 57 95

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Kolay İletişim